יצירת קשר

תודה על פנייתך!
נשתדל ליצור עמך קשר בהקדם.

 

בהדונס החומוס והפול.

מה מייחד אותנו:

מי שמכיר אותנו וודאי כבר יודע שהייחודיות של חומוס בהדונס היא בראש ובראשונה המרקם של החומוס.

אצלנו החומוס קל ולא כבד כיוון שהוא עובר לפני כן תהליך ארוך של הסרת קליפות החומוס, מה שבסופו של דבר הפך אותנו בעצם לידועים בחומוס הקל ולא כבד שלנו ובמרקם הקרמי הייחודי שלנו.

בנוסף בחומוס בהדונס אנו מציעים את המנות שלנו למגוון רחב של לקוחות- המנות מותאמות לצמחוניים, לטבעונים והחומוס כמובן הוא ללא גולטן, כך שכל אחד ואחד יוכל להנות מההיצע שלנו!

תמונת אוירה
כדאי שתדעו:

אנחנו בחומוס בהדונס דואגים בראש ובראשונה לבריאות לקוחותינו ועל כן דואגים למכור לכם מוצרים עם ערכים תזונתיים גבוהים ואיכותיים וכמובן בסביבה נקייה ולפי תהליכים אשר משמרים את הערכים התזונתיים.

לא הרבה יודעים זאת, אך החומוס היא אחת הקטניות הראשונות ששימשו למאכל! גרגירי החומוס עתירים בחלבון, סיבים תזונתיים, ברזל, סידן ומינרלים נוספים החיוניים לבריאות העצם: אבץ נחושת ומנגן.

גרגרי החומוס עשירים בחומצה פולית החיונית לבניית דנ"א וחומצות אמינו, ומכאן גם נודעת חשיבותה לפני ובמהלך הריון.

קראו עוד...

פרט נוסף משמעותי לא פחות הוא שבגרגירי החומוס עצמם יש מעט מאוד שומן! בעצם יש בהם שילוב מנצח בין חלבון לשפע סיבים תזונתיים - שני רכיבים המשרים תחושת שובע לאורך זמן, תכונות אלו הופכות אותם למזון מושלם עבור אלו המבקשים לשמור על המשקל, זאת בניגוד לממרחי החומוס התעשייתיים שאכן רחוקים מלהיות דיאטטיים, ומרביתם מכילים לא פחות מ- 25% שומן! בנוסף, בחומוס בהדונס מחירי המנות שלנו כמובן הוגנים ומותאמים לכל כיס.