חלמתם לפתוח חומוסיה?

חלמתם לפתוח חומוסיה?

תמיד חלמתם לפתוח חומוסיה? ככה תגשימו את החלום

 

עבור רבים מאיתנו, עבודה כשכירים לא תהיה הדרך להגשמה עצמית. בנוסף לכך, אין ספק שתחושת ההגשמה והסיפוק חזקה יותר ברגע שעושים משהו שאוהבים- ומי לא אוהב חומוס?

חומוסיה כידוע היא מסעדה לכל דבר, לה ייחודיות משלה, כמו גם מאכל עיקרי בתפריט- חומוס! עם פתיחת חומוסיה, תוכלו להכין, להגיש, ולמכור חומוס בתל אביב, חומוס במרכז הארץ, כמו גם בצפון או הדרום- ומלבד ההתרגשות והגאווה של עסק משלכם, תופתעו לגלות שלפתיחת חומוסיה- פוטנציאל כלכלי גדול! כיום בבהדונס, אפשרויות לזכיינות למכירה עם ליווי מקצועי למקסימום יעילות ורווחיות, כך שאתם אפילו לא חייבים לעשות את הכל לבד.

 

למה דווקא חומוסיה?

אם בוער בכם לפתוח עסק משלכם, עומדות בפניכם אפשרויות אין-סופיות, מחוץ לעולם המסעדנות וגם בתוכו! אבל, אין ספק, שלחומוסיה מספר יתרונות בולטים:

 

חומרי גלם זולים, ללא פשרה על האיכות- המנה העיקרית בחומוסיה- החומוס, כמו גם מנה נפוצה נוספת- הפלאפל, עשויות מגרגרי חומוס! גם גרגרי החומוס היקרים ביותר, זולים באופן משמעותי ממרכיבים כמו בשר או גבינות לדוגמא, עליהם מבוססות מנות רבות במסעדות השונות.

 

חומוס מתאים לכולם- באופן טבעי, רוב המנות המוגשות בחומוסיה- טבעוניות! גם ללא אידיאולגיה כזו או אחרת וגם אם אינכם טבעונים בעצמכם- זה בהחלט מגדיל בקלות את קהל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם ואף מקל בכל הקשור בכשרות המטבח. יתרון נוסף של חומוס הוא היותו ללא גלוטן- כך שכל לקוח בקלות, יכול להנות מההיצע בחומוסיה.

 

החומוס תמיד באופנה- התיעוד הראשון להכנת חומוס בתוספת טחינה בארץ ישראל, מגיע כבר מהתקופה הצלבנית! אף קיימות פרשנויות שונות הטוענות כי התיעוד הראשון לאכילת חומוס קדום יותר- ומופיע במגילת רות.

נראה שהחומוס אינו טרנד קולינרי חולף והיה כאן מאז ומעולם. לחומוסיה איכותית המתנהלת נכון, סביר להניח שתמיד יהיה ביקוש.

 

חומוס ביתי ועממי? או מסעדה שכולה "וואו"?- המגוון הוא עצום ותוכלו להגשים כל חזון שלכם! כשהפלאפל חם ופריך, החומוס ביתי וטעים, הפיתות טריות והשירות אדיב מכל הלב- רק נשאר לתבל ביצירתיות שלכם- בכל הקשור לאופי החומוסיה. תוכלו גם תמיד ללמוד מבעלי ניסיון, או להצטרף אל "משפחת חומוס" קיימת, עם קניית זיכיון וזכיינות למכירה - אצלנו בבהדונס!